Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує школярів на безкоштовні курси з основ програмування та інформаційних технологій
Вівторок, 23 жовтня 2018 11:13

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ оголошує набір учнів 8-10 класів на безкоштовні курси з основ програмування та інформаційних технологій.

Цікаві заняття від висококваліфікованих фахівців Черкаського державного технологічного університету розпочнуться з 1 листопада 2018 року.

Для того, щоб записатися на курси, пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або телефонуйте: 73-02-71, 097-888-52-31

Адреса: Черкаський державний технологічний університет,

бул. Шевченка, 460, корпус №1, 5-й поверх, ауд. 511

кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління

У програмі курсів:

Системи управління контентом (CMS):Word Press, Joomla!

Основи програмування на мові Java

Основи програмування під мобільні засоби

Основи баз даних

Основи тестування програмного забезпечення

За результатами навчання планується написання науково-дослідних робіт по МАН за відділенням «Комп’ютерні науки».