Ви тут: ЧДТУ Новини 21 жовтня – День працівника харчової промисловості
П'ятниця, 19 жовтня 2018 13:00

21 жовтня – День працівника харчової промисловості

Традиційно День працівників харчової промисловості святкують у третю неділю жовтня.

Свято встановлено згідно з Указом Президента України «Про День працівників харчової промисловості» від 8 серпня 1995 року № 714/95.

Харчова промисловість − одна з основних галузей економіки, а її працівники, виконують важливу місію − забезпечують населення продуктами харчування, піклуються про стан здоров'я і добробут громадян.

Мудре поєднання передових технологій та кращого досвіду зі славними традиціями українського народу забезпечує високу конкурентоспроможність галузі, сприяє невпинному нарощуванню обсягів виробництва та розширенню асортименту продукції.

Вітаємо факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету з професійним святом! Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту усього українського народу.