Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ виступили на змаганнях з легкоатлетичного кросу
Понеділок, 22 жовтня 2018 11:10

Представники ЧДТУ виступили на змаганнях з легкоатлетичного кросу

19 жовтня 2018 року на території міського парку «Сосновий Бір» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів у залік ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти: університети, інститути, академії.

За першість змагалися 6 команд  закладів вищої освіти міста Черкаси та Черкаської області.

У програмі змагань дівчата виступали на дистанції 1000 метрів, юнаки – 2000 метрів. Близько 70 учасників змагалися в особистому та командному заліку.

За підсумками загальнокомандного заліку, команда Черкаського державного технологічного університету посіла п’яте місце.

Найбільші очки до скарбнички ЧДТУ принесли такі студенти: Семенюк Ярослав, гр. ПМ-81, ФКТМД (7 хв. 04 сек, 21 оч.), студенти факультету економіки управління Чудак Ірина, гр. ФК-161 (3 хв. 56 сек, 20 оч.),  Дьордяй Марк, гр. МК-167(7 хв. 17 сек, 18 оч.), Нагорний Дмитро, гр. МЕ-163   (7 хв. 23 сек, 17 оч.) та студент ФІТІС Глазков Олександр, гр. АКІТС-189 (7 хв. 25 сек, 17 оч.), Свердліченко Віталій, гр.МЕ-163, ФЕУ  (7 хв. 41 сек, 15 оч.).

Готували та представляли збірну команду  ЧДТУ на змаганнях   завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь  Загородній та доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська.