Ви тут: ЧДТУ Новини До уваги відвідувачів архіву!
Понеділок, 01 жовтня 2018 09:20

До уваги відвідувачів архіву!

До уваги відвідувачів архіву! Для отримання архівних довідок, видачі документів з архіву громадянами складаються письмові звернення (заяви) на ім’я ректора університету (зразки заяв знаходяться в архіві та на веб-сайті університету).

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до університету особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.