Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-екологи ЧДТУ долучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»
Понеділок, 17 вересня 2018 14:58

15 вересня 2018 року відбулася екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day), що проводилася за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення водних ресурсів. У межах акції студенти 3-4 курсів спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету активно долучилися до прибирання прибережної смуги водної артерії міста Черкаси – річки Дніпро в районі вулиці Берегова.

Разом із прибиранням проводилася і роз’яснювальна робота з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості та дбайливого ставлення до водних об’єктів.

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!