Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася посвята у першокурсники
Вівторок, 18 вересня 2018 09:37

На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася посвята у першокурсники

16 рік поспіль, у другій декаді вересня, кафедра дизайну здійснює посвяту у студенти своїх новачків. Запланований суботній день виїзду на природу - 15 вересня видався похмурим, дощило, але творчим особистостям це не завадило розкласти багаття, зварити два казани традиційної каші на конкурс «Найсмачніша» і познайомитися у неформальній атмосфері. За активної участі студентів магістратури – випускників, професорсько-викладацького складу кафедри, завідувачки кафедри дизайну ЧДТУ Наталії Романенко посвята відбулася, а дощик припустив…. Особливо варто відмітити відповідальність старшого викладача Григорія Малорода, який разом зі студентами магістратури організував конкурси на кращий і змістовний логотип групи, створення шаржів, символічне відображення змісту слова тощо, таким чином  відкриваючи учасників зовсім з іншого боку.

Задоволені обличчя первачків свідчили про те, що посвята для них залишиться  приємним позитивним спогадом.

Всі фотографії на Flickr