Ви тут: ЧДТУ Новини 15 вересня - День винахідника і раціоналізатора
П'ятниця, 14 вересня 2018 14:46

15 вересня - День винахідника і раціоналізатора

15 вересня  - День винахідника і раціоналізатора

Щорічно у третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора.

Це професійне свято винахідників і розробників, інженерно-технічних та наукових працівників, чия діяльність становить інноваційний потенціал країни. Своєю відданою творчою працею вони відкривають нові горизонти технологічного зростання в усіх сферах життя, створюють умови для соціального, культурного та економічного розвитку суспільства, стають рушійною силою прогресу.

В Україні День винахідника і раціоналізатора був оголошений офіційним святом відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року.

Вітаємо з професійним святом винахідників та раціоналізаторів Черкаського державного технологічного університету. Хай і надалі ваша творча енергія слугуватиме підвищенню якості життя наших громадян, піднесенню міжнародного авторитету держави!