Ви тут: ЧДТУ Новини Студентів ЧДТУ запрошують на стажування в університетах Канади
Понеділок, 10 вересня 2018 14:24

Студентів ЧДТУ запрошують на стажування в університетах Канади

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для студентів з 11 країн для дослідницького стажування в Канаді. З травня до вересеня учасники беруть участь в 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін. Стажування проходить в одному з 62 університетів Канади. Дедлайн - 19 вересня 2018 року.

Умови участі:

·       вік від 18 років;

·       володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);

·       академічний середній бал вище 80%;

·       бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) в університетах (повний список);

·       мати щонайменше один семестр, а максимум – три, до закінчення навчання, станом на вересень 2019;

·       мати можливість приїхати до Канади на стажування у період з 1 травня до 30 червня 2019 року;

·       мати можливість повернутися до України у період з 31 липня до 30 вересня 2019 року;

·       закордонний паспорт (дійсний до січня 2020 року).

Аби податися на програму, потрібно:

1. Заповнити онлайн-заявку на участь у програмі.

2. Написати СV з описом наукових інтересів.

3. Отримати лист-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів.

4. Отримати виписку з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Подати заявку на участь можна за посиланням:

Кінцевий термін подачі 19 вересня 2018 року.

Більш детальна інформація про програму за посиланням: http://www.mitacsua.org/

Приєднуйтесь до спільноти у FB: www.facebook.com/MitacsUA