Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочато прийом документів на магістратуру за усіма спеціальностями підготовки
Четвер, 05 липня 2018 16:37

Сьогодні, 5 липня, приймальна комісія Черкаського державного технологічного університету розпочала прийом заяв та документів для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за усіма спеціальностями.

Кваліфіковані члени приймальної комісії ЧДТУ швидко, якісно і оперативно допоможуть під час подачі пакету документів до провідного технологічного вишу Черкащини.

26 липня –  закінчення прийому заяв та документівна магістратуру, а вже 27 липня – 02 серпня 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті проводитимуться фахові вступні випробування.

Приймальна комісія ЧДТУ знаходиться за адресою: бульвар Шевченка, 460, 1-й поверх навчального корпусу № 1.