,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ урочисто вручили дипломи випускникам 2018
Четвер, 05 липня 2018 13:27

У ЧДТУ урочисто вручили дипломи випускникам 2018

У ЧДТУ урочисто вручили дипломи випускникам 2018

Теплого літнього дня 4 липня на ошатній Площі Знань Черкаського державного технологічного університету зібралися викладачі, випускники, батьки, студенти, та шановані гості з нагоди урочистої церемонії  вручення цьогорічним випускникам дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст та магістр.

Швидко промайнув час і  настав  день випуску зі  стін рідної Alma Mater. Позаду – студентські  будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт,  попереду - можливість реалізувати себе як фахівця та особистість в зрілому  дорослому житті.

 

Сьогоднішній день одночасно сумний і святковий. Науково-педагогічний персонал та працівники університету впевнені, що сьогодні випускаються у доросле життя найкращі спеціалісти, які будуть працювати на благо України,наголосиву вітальному слові ректор ЧДТУОлег Григор.Дякую батькам, що виховали справжніх патріотів своєї країни, а науково-педагогічному персоналу спасибі за те, що доклали максимум зусиль, щоб випустити у світ чудових висококваліфікованих фахівців.

 

В особливий для Черкаського державного технологічного університету день привітати випускників, їхніх рідних та викладачів,  висловити щирі побажання і підтримати фаховою порадою завітали почесні гості: перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, голова  Федерації профспілок Черкаської області, член Наглядової Ради ЧДТУ Петро Шевченко,  Начальник управління патрульної поліції м. Черкаси Олександр Кокоба; заслужений художник України, майстер народного мистецтва, член  Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Олександра Теліженко; представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області Надія Горбаченко;  регіональний координатор Благодійного фонду родини Богдана Гаврилишина Олена Фюдр; заступник Начальника черкаського обласного управління «Ощадбанку» Володимир Головченко.

 

Всі фотографії можна переглянути на Flickr

 

Я переконаний, що більша частина бакалаврів буде продовжувати навчання в Черкаському державному технологічному університеті, адже потенціал професорсько-викладацького складу університету відомий не тільки в Україні, а і за її межами, зазначив у своєму виступі випускник ЧДТУ, а нині перший заступник  голови Черкаської обласної держадміністрації Віталій Коваль.   Хочу побажати спеціалістам і магістрам знайти на теренах Черкащини гідну роботу з високою зарплатою та реалізовувати всі знання, навички і вміння, які отримали у стінах рідного університету.

 

Після вітального слова Віталій Володимирович виконав почесну місію вручення Почесної грамоти Черкаської обласної ради за плідну науково-педагогічну діяльність та високий професіоналізм нагороджується  доценту кафедри історії України та суспільних дисциплін Юлії Ілляшенко та Почесної грамоти Черкаської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, активну громадянську позицію виконуючому обов'язки Голови студентської ради ЧДТУ Івану Іскімжі.

День прощання з університетом наповнений і радістю, і  сумом, адже, нелегко прощатися викладачам зі студентами, які вже встигли стати частиною  їхнього життя, з тими, кому віддали часточку душі і серця.

Зі щирими словами вдячності до всіх викладачів  звернулися цьогорічні випускники-представники від кожного факультету: Альона Бойко – голова Студентської ради ЧДТУ 2016-2017 н.р., випускниця факультету харчових технологій і сфери обслуговування; Софія Ярмош – голова Студентської ради 2017/2018 н.р., випускниця факультету економіки та управління; Дем'ян Калінчук – член Студради при Міністерстві інформаційної політики України, випускник  факультету інформаційних технологій і систем; Марина  Бондаренко –  володарка  звання Студент року ЧДТУ – 2016, випускниця  лінгвістичного факультету; Аліна Галенко – лауреатка мистецьких конкурсів Черкащини, випускниця факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну; Ростислав Ярополов – активіст Всеукраїнської екологічної ліги, випускник будівельного факультету; Євген Стрельніковпомічника ректора ЧДТУ,  відомий черкаський КВН-щик,випускник факультету електронних технологій та робототехніки.

Нинішній день – результат багаторічного навчання студентів, кропіткої праці викладачів та щоденної турботи найрідніших для кожного людей – батьків. Традиційно випускники Черкаського державного технологічного університету виконали Вальс Вдячності – символ щирого шанування, який залишиться у пам’яті найяскравішою миттєвістю сьогоднішнього свята.

Черкаський державний технологічний університет десятиліттями впевнено підтверджує імідж стабільного університету, який випускає висококваліфікованих фахівців з багатьох актуальних спеціальностей і 2018 рік вагомо поповнив ряди дипломованих професіоналів своєї справи.

До урочистої процедури вручення Подяк та дипломів випускникам ЧДТУ 2017 року разом із деканами факультетів долучилися і почесні гості особливого свята.

Цьогоріч у ЧДТУ дипломи отримали 1159 студентів, з яких 1095  бакалаврів, зокрема 98 випускників отримали дипломи з відзнакою; за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр  - 57 осіб, зокрема 19 дипломів з відзнакою та 7 випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст.  Варто зазначити, що Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами випускає 49 осіб.

По завершенню урочистостей випускники Черкаського державного технологічного університету 2018 року разом з їхніми наставниками-викладачами традиційно пройшли крізь  Рушниковий оберіг, аби їхнє подальше життя було чисте, як рушник, а життєві дороги були різнобарвними та яскравими, як вишиті квіти на рушникові – символі України.