,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ взяли участь у "Школі критичного мислення"
П'ятниця, 22 червня 2018 10:13

Студенти ЧДТУ взяли участь у "Школі критичного мислення"

Студенти  ЧДТУ взяли участь у "Школі критичного мислення"

15-17 червня 2018 року студенти спеціальності "Політична філософія" Черкаського державного технологічного університету Андрій Тіщенко та Денис Цюра  долучились до різнобічного розкриття теми критичного мислення в ході триденного навчального семінару "Школа критичного мислення", що об'єднав активістів з різних куточків України у мальовничому Холодному Яру.

Сучасній людині просто необхідно застосовувати критичне мислення, адже ким би ви не працювали, все одно ви приймаєте сотні рішень за день: яку продукцію купувати в магазині»? чи вірити інформації в ЗМІ? якого кандидата обрати на виборах? в який виш іти навчатися? Не застосовуючи критичне мислення можна потонути в рекламі, фейках і маніпуляціях, тож його необхідно розвивати. Тим паче, якщо ви – громадський активіст чи майбутній політик. За три дні ми лише позначили шляхи та методи цього розвитку, дещо спробували застосувати, дали список джерел інформації. Далі вже йде індивідуальна робота над собою, яка триватиме все життя, — говорить про семінар Вікторія Феофілова, керівниця проекту «Просування молодіжної активності в Центральній Україні».

Учасники тренінгу говорили про інформаційну гігієну, вчилися визначати ознаки фейків та маніпуляції у медіа, у виступах політиків. Обговорили тему емоційного інтелекту та його складові. А ще – грали в логічні ігри, дивилися тематичне кіно та просто співали пісні біля вогнища.