,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся семінар-тренінг «Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком»
Вівторок, 15 травня 2018 15:45

У ЧДТУ відбувся семінар-тренінг «Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком»

У ЧДТУ відбувся семінар-тренінг «Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком»

14 травня в Черкаському державному технологічному університеті відбувся семінар-тренінг «Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком» в контексті реалізації ідей сталого розвитку  на Черкащині». Цей проект впроваджується по всій Україні, завдяки гранту, наданого через Програму Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Фінансує проект також Міністерство Клімату та Довкілля Норвегії. Організатором проведення заходу виступила Голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, старший викладач кафедри хімічних технологій та водоочищення ЧДТУ Фоміна Наталія. До проведення заходу долучились Черкаська обласна та міська організації Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та Черкаська обласна організація Національного молодіжного центру «екологічні ініціативи».

Привітав всіх учасників семінару ректор ЧДТУ Олег Григор.

− Захід, який сьогодні проводиться є надзвичайно важливим, адже сьогодні, як ніколи ми повинні звернути увагу на екологічні проблеми, раціональне використання природних ресурсів,− наголосив Олег Григор. − Бажаю вам плідної праці, щоб ви здобули корисні знання і використали їх для підвищення екологічної свідомості молоді. Дякую, що обрали Черкаський державний технологічний університет майданчиком для проведення семінару.

Почесним гостем семінару став Клімент Мінджовексперт Регіонального екологічного Центру для Центральної та Східної Європи, який прилетів на захід з Будапешту.

− Кожного дня ми зіштовхуємося з питанням як ефективно використовувати ресурси води, електричної енергії, як спілкуватися, коли виникає конфлікт інтересів на місцевому рівні. Продукти «Зелений пакет» та «Крок за кроком» допоможуть вирішити такі проблеми, − зазначив Клімент Мінджою.

Чорний М. Г. – науковий експерт, кандидат біологічних наук, який брав участь у розробці мультимедійних продуктів,презентував усім учасникам семінару комплексні мультимедійні навчально-освітні продукти «Зелений пакет» та «Крок за кроком», які сприяють формуванню в суспільстві екологічної культури і реалізації ідей сталого розвитку.

Чорна Л. О. завідувач науково-дослідного відділу «Історія Шевченківської могили» Шевченківського національного заповідника, розкрила у своїй доповіді тему особливостей формування екологічних та природоохоронних ідей в Україні.

Всі 45 учасників семінару-тренінгу отримали сертифікати, що засвідчили успішне проходження навчання за програмою тренінгу щодо практик викладання основ сталого розвитку.