Ви тут: ЧДТУ Новини За підтримки міської влади на Площі Знань ЧДТУ ліквідували аварійну тополю
Вівторок, 15 травня 2018 13:10

За підтримки міської влади на Площі Знань ЧДТУ ліквідували аварійну тополю

За підтримки міської влади на Площі Знань ЧДТУ  ліквідували аварійну тополю

На Площі Знань Черкаського державного технологічного університету знаходилося шістдесятирічне дерево, яке вже тривалий час перебувало в аварійному стані та становило реальну загрозу життю перехожих.

Керівництво університету звернулося до  влади міста Черкас щодо сприяння ліквідації аварійної багаторічної тополі. Міська влада, зокрема заступник міського голови міста Черкас Ігор Волошин, підтримала звернення навчального закладу. Відтак, після інспектування стану дерева Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації під керівництвом Володимира Гусаченка, було ухвалено рішення негайно ліквідувати загрозу життю жителів міста.

Сьогодні Площа Знань Черкаського державного технологічного університету радо готова вітати учасників та гостей ФОРУМУ МАЙБУТНЬОГО ЧЕРКАЩИНИ «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині», який проходитиме у п’ятницю, 18 травня, з 10:00 до 14:00.