Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про нові перспективи для молоді в час змін
Понеділок, 14 травня 2018 13:23

У ЧДТУ говорили про нові перспективи для молоді в час змін

10 травня в Черкаському державному технологічному університеті відбулася відкрита лекція віце-президента з питань регіонального розвитку Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine, кандидата економічних наук, Тараса Демкури на тему «Нові перспективи для молоді в час змін».

Тарас Володимирович розповів про світові тренди часу, наголосив на  важливості особистого бренду, порадив як  бути затребуваними на ринку праці.

−     Вчіться більше, ніж вас просятьː ідіть в бібліотеку після пар, додатково вчіть мову, цікавтеся комп’ютерними технологіями. Не чекайте поки закінчите університет і з’явиться робота. До закінчення навчання у вас має бути якомога більше практичних навиків,− наголосив Тарас Демкура.

Після мотивуючої та цікавої лекції викладачі та студенти мали змогу поставити запитання науковцеві та отримати змістовні відповіді.