Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд "Відродження" входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства, заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.

Завдання Фонду— фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

В поточному році діяльність МФВ здійснюватиметься за такими програмними напрямами:

1. Антикризова гуманітарна програма

2. Програма «Верховенство права»

3. Програма «Громадське здоров'я»

4. Програма «Громадянське суспільство та належне врядування»

5. Європейська програма

6. Програма «Засоби масової інформації»

7. Освітня програма

8. Програма «Рома України»

9. Програма «Схід-Схід: партнерство без кордонів»

10. Програма «Соціальний капітал і академічні публікації»

Оголошені Конкурси

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно зі своїми цілями та пріоритетами.

Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами чи поза межами граничного обсягу фінансової підтримки, визначеного умовами конкурсів. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Позаконкурсні проекти слід надсилати поштою на адресу: 04053, м. Київ, вул. Артема, 46, Відділ управління проектами Міжнародного фонду “Відродження”. Фонд офіційно підтверджує отримання проектів та їх реєстрацію листом, який надсилає аплікантам упродовж 7 днів із моменту отримання кореспонденції.