Склад, завдання

Основними завданнями НТ САДМВ ЧДТУ є:

Сприяння професійному зростанню молоді ЧДТУ.

Представлення та відстоювання інтересів молодих науковців перед керівництвом ЧДТУ.

Вираження думки молоді з різноманітних аспектів професійної діяльності.

Сприяння розв’язанню соціально-побутових умов життя молодих науковців ЧДТУ.

Організація та сприяння участі молодих учених ЧДТУ в різноманітних молодіжних конкурсах наукових робіт, наукових конференціях, семінарах, навчальних курсах; допомога при поданнях на грантову підтримку молодими науковцями.

Ініціювання і організація проведення шкіл і семінарів молодих вчених, циклів лекцій провідних вчених.

Підтримка контактів з вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними, комерційними і некомерційними установами для досягнення поставлених цілей.

Забезпечення захисту прав та інтересів осіб, які навчаються або працюють у ЧДТУ, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями.

Організаційна діяльність НТ САДМВ ЧДТУ

НТ САДМВ ЧДТУ проводить організаційну діяльність стосовно підтримки обдарованих молодих учених. За ініціативи НТ САДМВ ЧДТУ підписано угоди про співпрацю між Радами молодих вчених університетів Черкаської області. В рамках цієї угоди молоді науковці мають можливість безкоштовної участі у наукових конференціях, що відбуваються в усіх ЗВО-учасниках угоди.

Укладено угоди про співробітництво з Радою молодих вчених НУ «Львівська політехніка, згідно з якими науковці можуть на безоплатній основі брати участь у визначеній кількості конференцій, що проводяться цими навчальними закладами.

Ведеться тісна співпраця з Радами молодих вчених та товариствами молодих науковців Хмельницького національного університету, Сумського національного аграрного університету, Національного університету державної податкової служби, Одеського національного університету ім. Мечникова, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Міжнародна діяльність НТ САДМВ ЧДТУ

НТ САДМВ ЧДТУ не тільки активно закликає студентів, аспірантів, докторантів і молодих науковців до участі в міжнародних програмах, грантах та стажуваннях, але і створює передумови до тісної співпраці з закордонними ЗВО. Підписано угоди про співпрацю з іноземними ЗВО, за яким передбачено спільну участь у міжнародних освітніх і наукових проектах.

Громадська діяльність НТ САДМВ ЧДТУ

Враховуючи складну політико-економічну ситуацію в країні, члени НТ САДМВ ЧДТУ беруть активну участь у підготовці та розробленні пропозицій з удосконалення законодавства в системі вищої освіти. Ведеться тісна співпраця з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Представники НТ САДМВ ЧДТУ регулярно представляють свої наукові здобутки під час наукових заходів.

НТ САДМВ ЧДТУ не оминає своєю увагою і благодійну діяльність. За її сприяння, наприклад, організовано серію екскурсій для дітей воїнів, загиблих під час АТО.