Ви тут: ЧДТУ Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Гранти і програми Стипендії на перебування у Німеччині КААД – Східноєвропейська програма

Стипендії на перебування у Німеччині КААД – Східноєвропейська програма

КААД – Східноєвропейська програма (www.kaad.de)

Католицька служба академічної підтримки иноземців (KAAD)

Cтипендії для студентів християн (після 6 семестру), випускників ВНЗ і науковців.

КААД – це католицька стипендійна організація у Німеччині, яка 50 років видає навчальні та дослідницькі стипендії для молодих спеціалістів християн, і вже має близько 8000 випускників у 120 країнах. Випускникам і заявникам надається для доступу всесвітня партнерсько-контактна мережа. У рамках Східноєвропейської програми двічі на рік (у березні та вересні) приймаються заяви на стипендії для навчання, науковий розвиток чи дослідницькі проекти. Зацікавлені можуть вільно вибирати для свого перебування німецький ВНЗ, дослідницький інститут, архіви, клініки та ін.

Без обмежень спеціальностей.

Необхідно подати слідуючі (поряд з іншими) документи:

1. Заяву на участь у конкурсі (відразу надсилається у КААД).

2.Дослідницький проект (цілі навчання, наукового дослідження, підвищення кваліфікації).

3. Дві рекомендації вашого доцента/професора з України.

4. Запрошення німецького інституту, університету або професора.

5. Рекомендацію від священика церкви, яку відвідує заявник.

6. Посвідчення, сертифікати про достатнє знання німецької мови.

Тривалість стипендії: 2-36 місяців.

Розмір стипендії: від 750 до 2000 євро (EUR) на місяць.

Видатки на проїзд до Німеччини (туди і назад)і медичне страхування покриваються КААД.

Як отримати формуляри і докладну інформацію?

Формуляри і подальшу інформацію про Східноєвропейську програму можна у будь-який час отримати через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  у КААД у Бонні

(поштова адреса: KAAD/Osteuropaprogramm, Hausdorffstr. 151 D- 53129 Bonn,

Tel.: +49 228 91758-33, Fax: +49 228 9175858 )

Подальша інформація на сайті:

Повний комплект документів на отримання стипендії повинен бути відправлен до 30 червня/15 січня до КААД  і до партнерської організації: http://kaad.de/stipendien/osteuropaprogramm/partner/

Стипендійна комісія приймає рішення про надання стипендій двічі на рік відповідно у кінці вересня/березня й негайно інформує заявників про результат.