Фонд Східна Європа

Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Фонд Східна Європа (ФСЄ)— міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.

Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. Більше інформації на www.eef.org.ua

Місія та методи

Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу. Для виконання своєї місії ФСЄ надає цільову підтримку НДО, що працюють в різних регіонах України:

-  сприяє встановленню та посиленню партнерств між неурядовими організаціями, місцевою владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами.

-  посилює потенціал своїх партнерів, щоби вони ефективніше реалізовували власні цілі. Для цього ФСЄ забезпечує партнерів необхідними знаннями та навичками, надає фінансову підтримку та інші ресурси.

-  підтримує створення та поширення інноваційних моделей розвитку та сприяє налагодженню співпраці серед своїх партнерів.

Програми

Правління Фонду Східна Європа, рада експертів, керівництво та співробітники розглядають нові перспективні напрямки діяльності Фонду, що допомогли б збільшити ефективність роботи. Зараз ФСЄ  зосередив увагу на чотирьох програмах:

- Місцевий економічний розвиток;

- Місцевий соціальний розвиток;

- Розвиток громадянського суспільства та ефективне управління;

- Екологія та енергоефективність

Партнерства

З метою ефективнішої реалізації власних програм ФСЄ співпрацює з мережею своїх партнерів: громадськими лідерами, НДО, місцевою владою та організаціями, що надають технічну допомогу. ФСЄ шукає нових партнерів, щоб більше громад отримали підтримку для власного розвитку.

Більше інформації— на веб-сайті Фонду:

Фонд Східна Європа:  www.eef.org.ua

Корпоративна соціальна відповідальність