Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ 11.12.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 06 грудня 2023 16:07

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

11 грудня 2023 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Черкаського державного технологічного університету

( зал засідань, 1 корпус )

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Звіти керівників фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які виконуються в Черкаському державному технологічному університеті за рахунок коштів державного бюджету.

Доповідачі: наукові керівники науково-дослідних робіт (Фауре Е.В).

1. Звіт голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Черкаського державного технологічного університету про науково-дослідну та інноваційну діяльність молодих вчених Черкаського державного технологічного університету за 2023 рік.

Доповідач: голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЧДТУ Тарасенко Я.В.

1. Інформаційні звіти керівників міжнародних грантових проектів, що реалізуються в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: керівники міжнародних проектів (Фауре Е.В., Голуб С.В., Ротте С.В., Чорній А.М., Усик Л.М.).

1. Про стан і перспективи міжнародного співробітництва та госпдоговірних робіт на факультеті економіки та управління.

Доповідач: декан факультету Демиденко В.В.

1. Затвердження плану роботи науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету на перше півріччя 2024 року.

Доповідач: секретар науково-технічної ради Миронець І.В.

1. Різне.

УВАГА!!! У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради                                         Ірина МИРОНЕЦЬ