Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра дизайну ЧДТУ взяла участь у «Днях українського дизайну в Черкасах»
Понеділок, 07 травня 2018 11:53

Кафедра дизайну ЧДТУ взяла участь у «Днях українського дизайну в Черкасах»

26-27 квітня 2018 р.  в нашому місті проходили «Дні українського дизайну в Черкасах», присвячені Дню дизайнера України. В межах події відбувалися різноманітні, цікаві заходи: ярмарка вакансій, виставки, майстер-класи та лекції від відомих українських дизайнерів,  серед яких і викладачі та випускники кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету: Тетяна Куліш, Сергій Деркач, Олена Галицька, А. Могила.

Завершилося святкування Дня дизайнера традиційним показом дизайнерських колекцій відомих в Україні брендів Ольги Ревуцької, Віктора Черкаського, Віктора Антоненка та Ірини Дикої. Пишаємося тим, що в команді кожного з них працюють випускники кафедри дизайну ЧДТУ: І. Макарова, Н. Чередніченко, Т. Патлань, Г. Бордунос.

За активну участь в проведенні Дня дизайнера та внесок у розвиток галузі культури колектив кафедри дизайну ЧДТУ отримав Подяку від Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації.