Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ відвідали виставку UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
Понеділок, 02 квітня 2018 11:11

Студенти ЧДТУ відвідали виставку UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

Студенти ЧДТУ відвідали  виставку UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

29 березня викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного уіверситету відвідали 25-ту туристичну виставку UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм».

UITT − це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Студенти ЧДТУ мали можливість зануритися у вихор неймовірних зустрічей з туроператорами й турагенствами, побачити парад туристичних дестинацій 24 країн, познайомитися з людьми з різних куточків світу.

У цьому році у виставці взяли участь 366 компаній з Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

Крім цього, туристичні маршрути України були представлені на стендах учасників із 36 міст та регіонів нашої країни.