Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ побували на молодіжних бібліосутінках
Четвер, 29 березня 2018 14:12

Представники ЧДТУ побували на молодіжних бібліосутінках

Представники  ЧДТУ побували на молодіжних бібліосутінках

27 березня викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету взяли участь у заході молодіжні бібліосутінки, який був організований Черкаською обласною бібліотекою для юнацтва імені Василя Симоненка.

Під час заходу викладачі кафедри провели лекції на теми: «Кава: від зерна до напою» та «Подорож країнами з присмаком кави». Студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Олександра Шпак влаштувала для усіх присутніх майстер-клас із приготуванню кави в домашніх умовах. Олександра готувала каву у джезві, гейзерній кавоварці та в аеропресі. Також навчала учасників майстер-класу готувати капучіно з допомогою френч-пресу.

Крім того, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Бєляєва Світлана Станіславівна презентувала та залишила у подарунок бібліотеці авторські книги.

Студенти Черкаського державного технологічного університету провели свій вільний час з користю і задоволенням.