Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбудеться зустріч YEP інкубатору
Понеділок, 26 березня 2018 12:05

У ЧДТУ відбудеться зустріч YEP інкубатору

Зустрічай YEP! Summer Camp! Запрошуємо на презентацію!

Студентське життя – це не тільки про гуртожиток, друзів та шалені емоції. Це ще й про можливості! Так-так, для студентів їх дууууже багато! Як щодо відкриття власного бізнесу?
Ми даємо тобі круту можливість заснувати стартап, реалізувати твою ідею та отримати цінні поради від експертів, які вже пройшли цей шлях! Що для цього необхідно? Прийти на зустріч YEP інкубатору, яка відбудеться ЧДТУ 27 березня.
Так, нічого складного. Саме тут ти зможеш дізнатися з перших вуст про те, як створюються успішні стартапи. Як досягти висот та створити крутий проект? Чому тобі необхідно зайнятись цим саме зараз? Про це та не тільки розповість Голєрова Валерія, менеджерка з міжнародних партнерств YEP.
Окрім цього ти зможеш отримати практичні знання від представника YEP інкубатору! Про що будемо розмовляти? Валерія поділиться, з чого почати свій стартап та як за допомогою методології Desing Thinking віднайти ідею, що точно віднайде своїх прихильників.

Дата: 27.03.2018
Час: 12.00
Місце: виставкова зала кафедри дизайну, 1 поверх, 1 корпус ЧДТУ!

Не пропусти презентацію YEP! Summer Camp в твоєму університеті! Лови момент!