Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшла акція «Кольорова шкарпетка» на підтримку «сонячних дітей»
Вівторок, 20 березня 2018 18:32

У ЧДТУ пройшла акція «Кольорова шкарпетка» на підтримку «сонячних дітей»

Сьогодні у холі першого корпусу Черкаського державного технологічного університету відбулася сонячна акція «Кольорова шкарпетка» до Міжнароного дня людей із синдромом Дауна.

Співробітники та студенти вишу охоче долучилися до унікальної ініціативи та скористалися можливістю придбати різнокольорові шкарпетки, таким чином демонструючи підтримку особливих людей.

Всі фотографії можна переглянути на Flickr

Невипадково 21-й день 3-го місяця року було обрано, аби показати, що синдром Дауна пов'язаний із наявністю у клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-й парі. У Всесвітній день людей із синдромом Дауна весь світ приєднується до акції — флешмобу "Lots of socks". Усі бажаючі показати свою підтримку людям із синдромом Дауна надягають дивним чи кумедним чином шкарпетку — у такий спосіб, щоб це могло спричинити подив людей на вулиці. Адже це саме та реакція, яку відчувають на собі щодня люди із синдромом Дауна, спілкуючись із оточуючими або просто виходячи на вулиці міста.