Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання зі святом весни від ректора ЧДТУ Олега Григора
Середа, 07 березня 2018 10:44

Привітання зі святом весни від ректора ЧДТУ Олега Григора

Дорогі жінки, дівчата

Черкаського державного технологічного університету!

Від щирого серця вітаю вас зі святом жіночності, весни, краси та гармонії!

Споконвіку жінка є музою, берегинею родинного затишку, традицій та духовних святинь нашого народу. Ми пишаємося вашою вродою, захоплюємося вашою чарівністю, вклоняємося перед вашою багатогранністю: ніжністю, тендітністю та водночас рішучістю, наполегливістю, сміливістю!

У цей день кожен чоловік має подякувати вам за теплі затишні вечори, за підтримку, за натхнення, за надійну опору, блискучий розум, мудрість та любов!

Весняного вам настрою, тепла та гармонії в душі, нехай оминають вас труднощі! Сили духу, терпіння, віри! Зичу вам благополуччя, справжнього щастя, кохання, щирих посмішок та яскравих барв у житті! Міцного здоров’я та днів, зігрітих теплом та любов’ю рідних, осяяних новими успіхами та звершеннями!

З повагою та найкращими побажаннями

ректор Черкаського державного технологічного університету

Олег Григор