Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ привітав Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» з ювілеєм
Понеділок, 05 березня 2018 09:53

2 березня 2018 року в Черкаській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення 50-річного ювілею Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

На святкування ювілею були запрошені випускники різних років інституту та почесні гості, серед яких і ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор.

Користуючись нагодою, ректор ЧДТУ Олег Григор привітав ювілярів із визначною датою та висловив найщиріші побажання колективу навчального закладу.

Концерт-вітання за участю артистів Черкаської обласної філармонії, випускників і студентів Черкаського інституту, вихованців позашкільних закладів міста став мистецьким доповненням урочистості.

Під час святкування ювілею у Черкаській філармонії гості ознайомилися з виставкою чорно-білих світлин «Як все починалось…» та «Історія в обличчях…», книжковою колекцією «Наукові здобутки Черкаського інституту» та експозицією про сучасні досягнення інституту.