Ви тут: ЧДТУ Новини Адміністрація ЧДТУ завітала до студентських гуртожитків
П'ятниця, 16 лютого 2018 16:11

Адміністрація ЧДТУ завітала до студентських гуртожитків

Традиційно на початку нового семестру адміністрація Черкаського державного технологічного університет уразом із господарськими службами відвідала всі чотири гуртожитки, де проживають студенти вишу.

У кожному гуртожитку керівництво навчального закладу вкотре ретельно оглянуло умови проживання студентів, перевірило санітарні умови, дотримання техніки безпеки під час опалювального періоду та пересвідчилося в утепленні приміщень.

Після відвідин студентських помешкань представники адміністрації поспілкувалися із Студентською радою кожного  гуртожитку, відповіли на поставлені запитання, прислухалися до пропозицій.

Керівництво університету взяло до відома побажання молоді та обговорило шляхи вирішення нагальних питань, аби проживання у гуртожитках ЧДТУ було комфортним та сприятливим для ефективного навчання та відпочинку.

Галерея зображень