Ви тут: ЧДТУ Новини 22 січня – День Соборності України
Понеділок, 22 січня 2018 09:01

22 січня – День Соборності України

22 січня Україна відзначає одне із найбільших свят у своїй історії – День Соборності.

Цю подію вшановують щороку, починаючи з дня підписання в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, а офіційно День Соборності України святкують з 1999 року.

Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом одвічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.

І сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо, що лише завдяки єдності дій та соборності душ ми можемо вибороти мир та свободу для України.

Переконані, що саме спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

У цей святковий день коллектив Черкаського державного технологічного університету щиро зичить  всім щасливого життя у злагоді, взаєморозумінні, добробуті під мирними небом у процвітаючій Україні!

Нехай любов до рідного краю згуртовує нас навколо спільної мети – могутньої соборної незалежної демократичної України!

Делегація представників Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором долучилася до урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України та взяла участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку «Борцям за волю України».

Фото з офіційного порталу Черкаської міської ради

Галерея зображень