,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Микола Куницький про оновлення матеріально-технічної бази ЧДТУ у 2017 році
Середа, 10 січня 2018 10:12

Микола Куницький про оновлення матеріально-технічної бази ЧДТУ у 2017 році

Микола Куницький про оновлення матеріально-технічної бази ЧДТУ у 2017 році

У 2017 році чимало ресурсів виділено на оновлення матеріально-технічної бази університету, зокрема йдеться про модернізацію системи опалення, енергозаощаджувальні заходи, - зазначає проректор ЧДТУ Микола Куницький.  - У планах адміністрації університету й подальше утеплення приміщень, заміна вікон.

У червні 2017 року в Черкасах стартував проект «Greenenergy». Саме завдяки грантовому проекту Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги «Cherkasy Green Energy», який фінансується міністерством клімату та дозвілля Норвегії, на даху 2 корпусу Черкаського державного технологічного університету з’явилися панелі сонячних батарей потужністю 6 кіловат, що дає змогу заощадити до 30 тисяч гривень на рік.

Крім цього, за підтримки Черкаської обласної ради триває реконструкція холу першого поверху ЧДТУ, де заплановане облаштування виставкового залу.

Минулого року закуплено оргтехніки на суму 950 тисяч гривень. До того ж, облаштовані дитячі майданчики на базах відпочинку «Топольок» на узбережжі Чорного моря та «Рось», що на Черкащині.