Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулося новорічне свято для іноземних студентів
Четвер, 28 грудня 2017 11:42

У ЧДТУ відбулося новорічне свято для іноземних студентів

Напередодні новорічних свят у Навчально-науковому центрі по роботі з іноземними студентами Черкаського державного технологічного університету панувала особлива атмосфера.  Справжнє свято створили талановиті викладачі підготовчого відділення кафедри української мови ЧДТУ, співробітники Центру  та іноземні студенти.

Щирі привітання, найкращі побажання, чудові пісні різними мовами, запальні танці зігрівали душі у зимовий день та заряджали енергією, позитивом і святковим настроєм.

А виступ-подарунок талановитої малечі з вокальної студії «Домісолька» запалив вогники в очах та посмішки на обличчях.

Цього дня на свято до іноземних студентів із поздоровленнями завітав ректор ЧДТУ Олег Григор, побажавши  всім добра, миру, злагоди, здоров’я, втілення мрій та реалізації планів у прийдешньому 2018 році. І, звичайно ж,  Дід Мороз та Снігуронька потішили учасників свята подарунками і смаколиками.