Ви тут: ЧДТУ Новини Колектив ЧДТУ отримав Прапор України з передової
Понеділок, 18 грудня 2017 12:10

Колектив ЧДТУ отримав Прапор України з передової

ГО «Центр забезпечення військових в зоні АТО» (Черкаси), на знак подяки за підтримку та активну волонтерську діяльність, передав колективу Черкаського державного технологічного університету Прапор України з підписами бійців, що боронять нашу державу на передовій.

Нагадаємо, що в листопаді цього року колектив Черкаського державного технологічного університету охоче  відгукнувся на прохання  Центру допомоги учасникам АТО підтримати наших бійців на передовій.

Протягом кількох тижнів викладачі, студенти та співробітники університету збирали необхідні для українських захисників речі.

Придбані на суму 4 тисячі гривень ліки, теплі речі та продукти харчування на суму 2 тисячі гривень, а також зібраний одяг та гостинці для військовослужбовців були доставлені у зону антитерористичної операції.