Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ дискутували про живу утопію
Четвер, 14 грудня 2017 12:08

У ЧДТУ дискутували про живу утопію

13 грудня в ЧДТУ відбулося чергове засідання Філософського клубу «Центр сучасної філософської та політичної освіти» на тему «Жива утопія, або мрії про кращу державу».

Всі бажаючі мали змогу обговорити проблематику пошуків кращої держави в контексті аналізу антиутопій Джорджа Оруела, Олдоса Хакслі, Євгена Замятіна, Рея Бредбері, Роберта Хайнлайна та інших.

Ідеальне суспільство, наскільки воно реальне? Сьогодні спробуємо зрозуміти, як зробити життя кращим та комфортнішим для існування,− зазначила на початку зустрічі доцент кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Оксана Кожем’якіна.

Учасники філософського клубу обговорили різноманітні аспекти щастя та наявні й перспективні суспільні умови для розвитку і щасливого життя.

Зустріч була наповненаоригінальнимидумками, різнобічною аналітокою тажвавимидискусіями.

Галерея зображень