Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пошанували ювіляра
Четвер, 07 грудня 2017 15:53

У ЧДТУ пошанували ювіляра

6 грудня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося позачергове засідання Вченої ради факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ.

На початку зібрання учасники Вченої ради привітали завідувача кафедри механіки, поліграфічних машин і технологій ЧДТУ, кандидата технічних наук, доцента Веретільника Тимофія Івановича з 60-ти річним ювілеєм.

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор урочисто поздоровив ювіляра та вручив Тимофієві Івановичу Почесну грамоту ЧДТУ за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди ювілею.

Колеги Тимофія Веретільника висловили найтепліші вітання та найщиріші побажання імениннику.

Щиро вітаємо Вас, Тимофію Івановичу, з ювілеєм, зичимо міцного здоров’я, родинної злагоди, добробуту, мирного неба над головою, натхнення  та нових досягнень на освітянській ниві!

Галерея зображень