Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ у День Збройних сил України дев’ята гімназія відзначила День кадета
Середа, 06 грудня 2017 16:37

У ЧДТУ у День Збройних сил України дев’ята гімназія відзначила День кадета

Традиційно у День Збройних сил України Черкаська міська гімназія № 9 імені О. М. Луценка відзначила гімназійне свято присвячене Дню Кадета.

Цього дня до Черкаського державного технологічного університету на свято кадетів завітали почесні гості: міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Ігор Коломоєць, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігор Волошин, начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку ЗСУ Сергій Чередниченко та його заступник Олександр Чумак, депутат Черкаської міської ради Ігор Кривошей, голова Черкаського обласного відділення національного олімпійського комітету України Андрій Більда, ректор ЧДТУ Олег Григор і проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко.

На початку святкового заходу тридцять кадетів 7-Б класу склали урочисту клятву кадета.

Переглянути фотоальбом на Flikr

-       Клятва, яку проголосили кадети, пронесеться над схилами сивочолого Дніпра, над темними лісами Холодного Яру, над зеленими вулицями нашого міста буде в пам’яті і у кожному серці,- наголосила у вітальному слові директор Черкаської міської гімназії № 9 імені О. М. Луценка Ірина Топчій. -  І коли у вашому житті будуть важкі миттєвості, згадайте про те, що сьогодні ви принесли клятву на вірність рідній гімназії, Україні, нашому народу. Я впевнена, що це допоможе вам правильно ухвалювати відповідальні, важливі рішення у вашому житті.

Міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренкоу вітальному слові побажав творчих здобутків гімназистам, навчитися любити країну, поважати батьків, знати свою історію. Окремо Анатолій Васильович висловив вдячність ветеранам педагогічної праці та захисникам нашої вітчизни.

-       У цей день теплом хочеться згадати всіх тих, хто зі зброєю в руках у День Збройних сил України захищає нашу землю на Сході, низький уклін волонтерам, батькам, матерям, сестрам, дітям тих військових, які зараз боронять нашу землю,  - підкреслив Анатолій Бондаренко.

Міський голова Анатолій Бондаренко разом із директором гімназії Іриною Топчій вручили відзнаки «Кращий кадет» кращим учням кадетських класів дев’ятої міської гімназії імені О.М. Луценка.

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор долучився до щирих привітань із особливим для кадетів днем.

-       Черкаська міська гімназія № 9 тримає лідерство у багатьох аспектах, - зазначив Олег Олександрович. – Сьогодні патріотичне виховання має надзвичайно важливе значення для успіху як педагогічного колективу, так і для молодого покоління, адже це – майбутнє нашої держави.

Під час урочистостей міський голова Анатолій Бондаренко та директор гімназії Ірина Топчій вручили кадетам 11 – а класу пам’ятні подарунки, як своєрідні обереги, які нагадуватимуть про патріотизм та найкращу країну.

На завершення святкового заходу, наймолодші кадети, учні 1-к класу, які лише розпочинають свій кадетський шлях, урочисто виголосили обіцянку справжнього кадета перед чисельною аудиторією.  І, звичайно ж, за свою відвагу юні кадети отримали подарунки від тендітних паняночок-першокласниць.