Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся шаховий турнір он-лайн
Четвер, 30 листопада 2017 11:25

У ЧДТУ відбувся шаховий турнір он-лайн

28 листопада відбувся перший турнір із колективних шахів між студентами Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. В інтелектуальних змаганнях взяли участь близько 70 студентів двох провідних університетів області.

За мету такого проекту організатори ставлять популяризацію шахів, а також демонстрацію користі колективного розуму у вирішенні проблем.

Товариська гра проходила  на спеціально розробленій програмістами платформі. Команди перебували в корпусах своїх навчальних закладів, але опоненти бачили один одного у прямій трансляції на YouTube.У кожного гравця у смартфоні чи ноутбуці було гральне поле – шахова дошка. На один хід команда мала по 30 секунд, у цей час гравці рухали фігури, тим самим «голосуючи» за свій варіант ходу. Після цього система підбивала підсумки і обирала найпопулярніший серед усіх гравців варіант. Цей хід і здійснювався в грі.

Напруга трималася майже весь турнір, адже грали студенти «на рівних». Та все ж стратегічну перемогу здобули представники ЧНУ, граючи чорними.

Наприкінці турніру система сформувала рейтинг гравців, які зробили у колективних шахах найбільше правильних ходів. Організатори товариської гри нагородили їх подарунками від спонсорів: боулінг-клубу «Lucky-Strike», атракціону віртуальної реальності «VR ROOM»,  ковзанки «Метеор», кафе «Гараж», «Caffeine», і «Mad Head Show».

Галерея зображень