Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ на 5 місці у змаганнях із футзалу серед чоловіків за програмою ХV Універсіади Черкаської області
Понеділок, 27 листопада 2017 09:21

Змагатися  із футзалу за програмою ХV Універсіади Черкаської області продовжили чоловіки вищих навчальних закладів. У футбольних баталіях  взяли участь 8 студентських команд Черкащини, які змагалися у двох підгрупах.

На обласних змаганнях були присутні почесні гості: начальник обласного  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Антоніна Саприкіна, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Володимир Рудницький, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній, представники ВНЗ області.

У підсумку напруженої боротьби футболісти Черкаського державного технологічного університету посіли п'яте  місце.

Готували збірну команду студентів  ЧДТУ до змагань старші викладачі кафедри фізичного та здоров’я людини ЧДТУ Павло Кандиба та Андрій Матусевич.