Ви тут: ЧДТУ Новини Команда дівчат ЧДТУ взяла участь у змаганнях із футзалу
Понеділок, 20 листопада 2017 09:24

Команда дівчат ЧДТУ взяла участь у змаганнях із футзалу

У п’ятницю 17 листопада у спортивній залі Черкаського державного технологічного університету відбулися студентські командні змагання серед дівчат із футзалу за програмою ХV Універсіади Черкаської області.

Зі словами вітання до учасників і гостей футбольного свята звернувся ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Олександрович Григор, який відзначив важливу роль спорту у навчально-виховному процесі університету і активному дозвіллі студентської молоді.

На заході були присутні начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Антоніна Саприкінапроректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, проректор з науково-дослідної роботи і міжнародних зв’язків ЧДТУ Володимир Рудницький,  завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній, представники ВНЗ області.

Вперше  в спортивній історії нашого навчального закладу збірна команда студенток взяла участь у спортивних змаганнях із міні-футболу та у підсумку напруженої боротьби посіла четверте місце.

Черкаський державний технологічний університет представляли дівчата факультету економіки та управління, будівельного факультету, факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну і факультету харчових технологій та сфери обслуговування: капітан -  Дашковська Катерина, гр. ХТ-53 (БФ); Єжель Аліна , гр. М-175 (ФЕУ); Бражник Вікторія, гр.М-175 (ФЕУ); Грибенко Анна, гр. М-175 (ФЕУ);  Бондар Тетяна, гр. МЕ-163 (ФЕУ); Чудак Ірина ФК-161 (ФЕУ);  Антоненко Анастасія МЕ-173 (ФЕУ); Дорофєєва Дар’я  ЕП-174 (ФЕУ); Курятник Анна  гр. ПМ-71 (ФКТМД); Курятник Ольга гр. ХТ-53 (БФ); Маринка Яна  Т-71 (ФХТСО).

Готували команду дівчат до змагань завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній та доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська.

За результатами змагань призові місця вибороли:

І  місце - команда Уманського державного педагогічного університету,

ІІ  місце -  команда Черкаського національного університету;

ІІІ місце - команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Отже, незважаючи на непростийстан у країні, жіночий футбол стрімко набирає популярності в Черкаській області.

Вітаємо команду та викладачів з почином і бажаємо підкорення нових турнірних вершин!