Ви тут: ЧДТУ Новини Вболіваємо за команду ЧДТУ на конкурсі «Battle-ВНЗ»!
Понеділок, 20 листопада 2017 09:32

Вболіваємо за команду ЧДТУ на конкурсі «Battle-ВНЗ»!

21-24 листопада 2017 рокув межах ІІ Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» команда ЧДТУ під керівництвом Костянтина Базіло та Василя Заїки (кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій) з представленим проектом «MUSIC-Med» вступлять у боротьбу з іншими фіналістами конкурсу «Battle-ВНЗ» за головний приз 25 000 грн.!

Конкурс «Батл ВНЗ» є одним з ключових заходів INNOVATION MARKET. Мета Конкурсу: надання можливості командам ВНЗ України продемонструвати свою здатність у вирішенні реальних виробничих або організаційних завдань у змагальному форматі.

Попередньо відібрані Рішення будуть презентовані на сцені Головного залу перед експертами та глядачами, учасниками і відвідувачами форуму. Після презентації відбудуться підведення підсумків Конкурсу та урочисте нагородження команд-переможців.

Бажаємо нашій команді успіхів!!!!!

Вболіваємо за наших!

Адреса заходу: