,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У День студента студенти ЧДТУ отримали військові звання
П'ятниця, 17 листопада 2017 14:19

У День студента студенти ЧДТУ отримали військові звання

У День студента студенти ЧДТУ отримали військові звання

Сьогодні, 17 листопада, в Міжнародний день студента, вихованці Черкаського державного технологічного університету отримали військове звання «Молодший лейтенант запасу».

У 2012 році в Черкаському державному технологічному університеті була започаткована підготовка офіцерів запасу та присвоєння військового звання «Молодший лейтенант запасу» на базі військової кафедри Сумського державного університету. В 2014 році відбувся перший випуск, а цього річ – четвертий.

−     Сьогодні в Черкаському державному технологічному університеті свято, адже молоді та мужні хлопці отримують звання «Молодший лейтенант запасу». Бажаю, щоб ви своїми вчинками відповідали цьому званню та носили погони з гордістю,− зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Переглянути фотогалерею на Flickr

 

Доцент кафедри СумДУ, полковник Геннадій Сорокоумов висловив слова подяки від імені ректора та начальника кафедри військової підготовки Сумського державного університету за плідну співпрацю та взаєморозуміння, яке існує між університетами.

Нашим випускникам я хочу побажати міцного здоров’я, наснаги та з достоїнством нести офіцерське звання,наголосивГеннадій Венедиктович.

Ректор  Черкаського державного технологічного університету Олег Григор урочисто вручив студентам ЧДТУ погони з нагоди завершення навчання на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету за програмою підготовки офіцерів запасу та присвоєння військового звання «Молодший лейтенант запасу».