Ви тут: ЧДТУ Новини 16 листопада – Всесвітній день філософії
Четвер, 16 листопада 2017 13:50

16 листопада – Всесвітній день філософії

Міжнародний день філософії проводиться у третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference). З 2005 р. цей захід перейменовано на «Всесвітній день філософії». Його відзначають більш ніж у 70-ти країнах-членах ЮНЕСКО по всьому світу. В Україні це свято відзначається з 2006 року.

Сенс святкування Всесвітньогодня філософіїполягає в тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціо-культурних перетворень, які відбуваються зараз, долучити людей до філософської спадщини, привідкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів і громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед соціумом сьогодні.

Вітаємо кафедру філософських і політичних наук ЧДТУ та всіх, хто цікавиться цією наукою із Всесвітнім днем філософії! Нехай мудрісь допоможе вам у житті знайти та примножити щастя, порозуміння та любов.