Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ обговорювали кібербезпеку
Середа, 15 листопада 2017 14:45

У ЧДТУ обговорювали кібербезпеку

Сьогодні 15 листопада в ЧДТУ відбувся круглий стіл з обговорення питань кібербезпеки.

В наш час актуальність теми надзвичайно велика, адже кібербезпека є частиною інформаційної безпеки будь-якої організації. Наскільки захищений ваш домашній комп’ютер чи веб-сайт від зламу хакерами – це також питання кібербезпеки.

На захід був запрошений начальник структурного підрозділу Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Держспецзв’язку Сергій Сергєєв, який надав рекомендації, як захиститися від кіберзагроз.

– Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України потребує спеціалістів  у свої підрозділи  на заміщення вакантних посад інженерів та фахівців сфери захисту інформації, − запросив студентів ЧДТУ до співпраці гість заходу.

У круглому столі взяли участь студенти, які навчаються за напрямом підготовки «управління інформаційною безпекою» та всі, хто не може стояти осторонь забезпечення інформаційної безпеки в нашій державі.