Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочався тиждень української мови
Вівторок, 07 листопада 2017 10:06

У ЧДТУ розпочався тиждень української мови

6 листопада в ЧДТУ урочисто розпочався тиждень української мови.

Відкрив свято перший проректор ЧДТУ Ланських Євген Володимирович.
– День української писемності та мови традиційно відзначається в нашому університеті 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської грамоти Кирила і Мефодія. Цього  тижня в нас заплановано дуже багато заходів. Бажаю всім здоров'я, зичу натхнення та запрошую приєднатися до свята, – наголосив Євген Ланських у вітальному слові.

Кафедра української мови та загального мовознавства ЧДТУ заохотила присутніх відчути смак слова та провела короткий конкурс на знання української мови. Всіх бажаючих запросили на найрізноманітніші заходи, які відбуватимуться упродовж тижня. Це і зустріч з відомим мовознавцем Іриною Фаріон, й конкурси української мови імені Петра Яцика й імені Тараса Шевченка, а також написання диктанту національної єдності.