Ви тут: ЧДТУ Новини Підтримайте проекти громадського бюджету від ЧДТУ!
Середа, 01 листопада 2017 15:26

Підтримайте проекти громадського бюджету від ЧДТУ!

ЧДТУ для міста!

Студенти та викладачі кафедри дизайну ЧДТУ пропонують покращити життя у нашому місті за допомогою Smart-зупинки громадського транспорту UniverSITY (номер для голосування 78) та поліфункціонального «розумного» місця для відпочинку – Smart rest (номер для голосування 56) .

Підтримати проекти та віддати свій голос можна за допомогою за допомогою веб-порталу міської ради, розділ Громадський бюджет/Громадське голосування 2017 рік (ідентифікація через BANKID, зокрема за допомогою системи Приват-24, електронно-цифрового підпису) http://www.rada.cherkassy.ua/ua/text.php?s=34&s1=435 та паперового голосування: у приміщенні Черкаської міської ради (вул. Б. Вишневецького,36) з 8.00 до 20.00, крім вихідних.

Давайте разом зробимо наше місто та університет європейськими!!!

Галерея зображень