,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся кастинг «Студент року-2017»
П'ятниця, 27 жовтня 2017 11:30

У ЧДТУ відбувся кастинг «Студент року-2017»

У ЧДТУ відбувся кастинг «Студент року-2017»

Учора, 26 жовтня, в Черкаському державному технологічному університеті відбувся кастинг учасників традиційного конкурсу «Студент року».  Цьогоріч в он-лайн заяві-реєстрації, окрім особистих даних, претенденти повинні були ще й оригінально відповісти на цікаві питання оргкомітету.
Кастинг  проходив  у 4 етапи. Під час першого – студенти демонстрували свої таланти, серед яких: бальні та сучасні танці, декламування вірша, гра на гітарі, володіння бойовим мистецтвом, бітбокс, вокальні здібності. Родзинкою вечора стало виконання пісні китайською мовою про трагічну історію любовного трикутника студентом із Китаю Лі Чао. На другому етапі всім учасникам довелося креативно відповідати на підступні запитання журі, адже оцінювалися їхнє вміння поводитися на сцені, кмітливість та харизма. Протягом третього і четвертого етапу студенти пройшли майстер-класи з дефіле та сучасного танцю. Змагалися між  собою у здібності швидко запам'ятовувати рухи та бути пластичними на сцені.


По завершенню кастингу, журі подякувало всім учасникам за  активність,  бажання поділитися своїми унікальними талантами та жагу до перемоги. Остаточний вибір дався оргкомітету нелегко, та вже незабаром  запеклу боротьбу за звання "Студент року 2017" продовжать:


Прокопенко Валентин (ФЕУ)
Лисюк Олег (ФЕТР)
Баранов Павло (ФХТСО)
Омельченко Богдан (ФІТІС)
Решетняк Оксана (ЛФ)
Лі Чао (Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами)