Ви тут: ЧДТУ Новини 14 жовтня – День захисника України
П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:05

14 жовтня – День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва, відповідно до Указу Президента України № 806/2014, 14 жовтня.

Указ про нове державне свято Петро Порошенко підписав на Покрову, оскільки за словами Президента України, «день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане таким же вагомим святом у календарі нової України».

Цього дня ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг  українського народу.

Щиро вітаємо працівників Черкаського державного технологічного університету з державним  святом – Днем захисника України!

Переглянути фотоальбом у flickr