Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ вшанували студентів-воїнів АТО
П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:39

У ЧДТУ вшанували студентів-воїнів АТО

Під час Третього Спортивно-патріотичного свята «Козаків славні сини», присвяченого Дню захисника України та Дню українського козацтва, яке відбулось в Черкаському державному технологічному університеті 12 жовтня 2017 р. усі присутні  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, полеглих у боротьбі за свободу нашої України, героїв Небесної Сотні, борців за права і свободи людини під час Революції гідності. Низько вклонилися солдатам і офіцерам Збройних сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії і Служби безпеки, воїнам АТО, які зі зброєю у руках відстоювали територіальну цілісність нашої батьківщини.

За час проведення на сході нашої держави антитерористичної операції загинуло понад 100 земляків-черкащан, славних героїв, справжніх патріотів своєї країни, серед яких і студенти та випускники Черкаського державного технологічного університету.

23 серпня 2014 року смертю героя поліг на Савур-Могилі учасник АТО, студент 5 курсу факультету електронних технологій Присяжний Євгеній Миколайович.

18 лютого 2015 року під час мінометного обстрілу у місті Широкіно загинув Амброс Сергій Сергійович випускник будівельного факультету.

31 березня 2017 року внаслідок бойових дій під Авдіївкою загинув військовий-контрактник, боєць 78-ї окремої механізованої бригади, випускник 2013 року, студент факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Новохатько Олег Олександрович.

У цей день на спортивно-патріотичне свято до Черкаського державного технологічного університету завіталишановані гості: заступник військового  комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Шиш Олександр Олександрович, заступник начальника Управління патрульної поліції в місті Черкаси  Департаменту патрульної поліції Дронгаль Константин Анатолійович,  учасниця АТО, студентка І  курсу факультету економіки та управління Чеша Оксана Іванівна, учасник АТО, студент І  курсу факультету харчових технологій та сфери обслуговування Кучерявий Євген Валентинович, учасник АТО, студент IVкурсу факультету електронних технологій та робототехніки  Роденко Тарас Миколайович.

На святковому заході виконуючий обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету Григор Олег Олександрович урочисто вручив  студентам ЧДТУ-учасникам АТО Подяку ЧДТУ за мужність і героїзм, любов до рідної української землі та  з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Відтак, відзнаки з рук Олега Олександровича отримали: студентка І  курсу факультету економіки та управління Чеша Оксана Іванівна; студент І  курсу Факультету харчових технологій та сфери обслуговування Кучерявий Євген Валентинович та студент IV курсу Факультету електронних технологій та робототехніки Роденко Тарас Миколайович.

Сьогодні у нелегкий для України час, коли наша держава виборює право на свою територіальну цілісність, у зоні АТО несуть службу 35 студентів-патріотів Черкаського державного технологічного університету.

ЧДТУ завжди підтримує мужніх молодих людей і надзвичайно пишається тим, що цьогоріч на навчання до університету вступило 22 особи, які були та є учасниками АТО. Зараз на факультеті інформаційних технологій і систем навчаються: Желізко Віталій, Соболь Михайло та Шаповал Володимир, на факультет економіки управління вступили Чалий Роман, Цибенко Сергій та Чеша Оксана, студентом факультету харчових технологій та сфери обслуговування став Кучерявий Євген, ряди факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну поповнили Коновал Артем, Василенко Віталій, Білоус Артем, Середа Володимир, Бондарчук Олександр і Кудря Максим, на факультеті електронних технологій і робототехніки здобувають знання Ложкарьов Володимир і Обруч Юрій, студентом лінгвістичного факультету став Галян Сергій, а на будівельному факультеті навчається Вагущенко Олександр.

З вітальними словами з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва перед чисельною аудиторією виступив воїн АТО, студент Черкаського державного технологічного університету Роденко Тарас.

Галерея зображень