Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочалися вибори ректора
Четвер, 28 вересня 2017 09:49

У ЧДТУ розпочалися вибори ректора

Як повідомив голова Організаційного комітету з обрання ректора Черкаського державного технологічного університету Валентин Лазуренко, сьогодні, 28 вересня, своєчасно, о 9:00, розпочалася процедура волевиявлення колективу навчального закладу. Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 14 вересня 2017 року №1/11-9247,  до виборчого бюлетеню включено двох кандидатів на посаду ректора ЧДТУ: кандидат наук з державного управління, доцент Григор Олег Олександрович і доктор економічних наук, професор Гедз Михайло Йосипович.

Загалом, участь у голосуванні беруть 566 осіб, з яких 425 педагогічних працівників, 86 студентів та 55 штатних працівників університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками. Наразі, за ходом проведення виборів спостерігають представник від Міністерства освіти і науки України, представники двох громадських організацій та акредитовані представники ЗМІ.

Голосування триватиме до 15:00.

Галерея зображень