Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відкрилася перша міжкафедральна художня виставка
Вівторок, 19 вересня 2017 13:13

У ЧДТУ відкрилася перша міжкафедральна художня виставка

18 вересня у Черкаському державному технологічному  університеті відрилася виставка робіт студентів спеціальності «Дизайн» Факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну. Особливість такої презентації студентської творчості - у тому, що це перша міжкафедральна виставка, відкрита на базі кафедри філософських і політичних наук Факультету економіки та управління.

За словами в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора, такий прецедент дасть можливість студентам різних кафедр університету  більше дізнатись про спеціальності, які викладають на базі їх вишу, та підвищить синергію наук, які тут опановують.

Як зазначила завідуюча кафедри дизайну ЧДТУ Наталя Романенко, для виставки не випадково було обрано витончені графічні роботи – оскільки саме графіка спонукає до роздумів, що є невід’ємною частиною філософії.