Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України
Середа, 23 серпня 2017 14:00

ЧДТУ взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, наша країна відзначає День Державного Прапора України.

Представники колективу Черкаського державного технологічного університету на чолі з виконуючим обов’язки ректора ЧДТУ Олегом Григором взяли участь в урочистостях із нагоди державного свята.

На Соборній площі Черкас окрім представників обласної та міської влади зібралося чимало пересічних містян, для яких Державний прапор є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Після урочистої церемонії підняття Державного Прапора України, очільники області та міста виступили зі словами вітань і вручили державні нагороди, грамоти й подяки з нагоди свята учасникам АТО, волонтерам, громадським активістам, науковцям, вчителям та медичним працівникам.

Святкові заходи до Дня Державного Прапора продовжив автопробіг вулицями Черкас, у якому взяли участь декілька десятків байків і автомобілів, прикрашених українськими прапорами та державною символікою.