Ви тут: ЧДТУ Новини Вступники, що не пройшли на бюджет, ще мають шанс навчатися у ЧДТУ
Середа, 02 серпня 2017 12:24

Вступники, що не пройшли на бюджет, ще мають шанс навчатися у ЧДТУ

Найбільш рейтинговими серед абітурієнтів, що подавали до Черкаського державного технологічного університету заяви із різних куточків України, виявились такі спеціальності, як будівництво, соціальне забезпечення, галузеве машинобудування.

На другому місці – електроенергетика, екологія, комп’ютерна інженерія, хімічні технології та інженерія, прикладна механіка та автомобільний транспорт.

Саме ці спеціальності, за рейтинговим списком вступників на місця держбюджету, і мають найбільше число потенційних студентів – за умови вчасного подання ними оригіналів документів.

Наразі приймальна комісія ЧДТУ працює у такому ж посиленому режимі, приймаючи заяви вступників, що не потрапили на місця державного замовлення – вони мають шанс навчатися у ЧДТУ омріяним спеціальностям на контрактній основі.